Wyprawka dla noworodka zestawem niezbędnych rzeczy na początek

zestaw wyprawki dla noworodka

W oczekiwaniu na nowego członka rodziny zwykle zaopatrujemy się we wszystkie niezbędne rzeczy. Nie tylko urządzamy pokoik dla dziecka czy kupujemy wózek, ale kupujemy również akcesoria niezbędne do pielęgnacji dziecka czy odpowiednie ubranka. Na rynku dostępna jest cała masa rzeczy dla noworodków. Pomocne okazują się wyprawki dla noworodka zestawy – gotowe komplety idealne na początek.

Gotowe zestawy – dlaczego warto?

Choćby dlatego, że nie trzeba się zastanawiać co może się przydać a bez czego można się obejść. Wyprawka dla noworodka zestaw zawiera niezbędne rzeczy, które przydadzą się w szpitalu a później w domu. W skład zestawu wchodzą zwykle produkty różnych firm, znanych i sprawdzonych. Nie trudno znaleźć zestaw, który będzie zgodny z naszymi preferencjami co do marek produktów. Dzięki gotowym zestawom (takim jak te) można oszczędzić czas i pieniądze, bo w zestawie taniej.

Co zawierają gotowe komplety?

Najczęściej są to wyprawki dla noworodka zestaw ubranek (uniwersalny, dla dziewczynki lub dla chłopca) bądź zestaw dla mamy i dziecka – przydatny do szpitala.

Komplet ubranek zawiera zwykle:

– półśpiochy i śpiochy;

– body;

– kaftanik;

– czapeczka;

– niedrapki.

Z kolei zestaw dla mamy i dziecka zawiera:

– przydatne po porodzie majtki, podkłady i wkładki laktacyjne;

– pieluchy;

– podkłady 60/60;

– chusteczki nawilżane;

– kremy i akcesoria do pielęgnacji i kąpieli dziecka;

– smoczek, butelka.