W trosce o zdrowie mamy i dziecka – Laktator Ameda

Laktator znanej firmy Ameda

Większość mam decyduje się na karmienie piersią – i słusznie – w końcu nie od dziś wiadomo, że pokarm matki na niezwykle dobroczynne działanie na organizm dziecka. Karmienie, ma także pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie kobiety – młoda, karmiąca mama, szybciej dochodzi do siebie po porodzie, a dolegliwości towarzyszące połogowi, są w jej przypadku dużo łagodniejsze.

Kiedy przyda się laktator?

Laktator jest tak naprawdę urządzeniem niezbędnym w codziennym życiu każdej karmiącej mamy. Istnieje bowiem wiele sytuacji, w których bezpośrednie podawanie pokarmu jest utrudnione lub niemożliwe i laktator pozostaje wtedy jedynym rozwiązaniem.

Do sytuacji, w której niemal niemożliwym jest bezpośrednie podawanie pokarmu, można zaliczyć na przykład, przedwczesne narodziny dziecka. Maluszek, który pospieszył się z przyjściem na świat, może mieć problemy ze ssaniem i połykaniem, ale także z trawieniem pokarmu, w związku z czym, zazwyczaj karmi się go przez sondę. Wcześniak potrzebuje jednak mleka matki, które w znacznym stopniu przyspiesza rozwój jego organizmu. W takim wypadku młoda mama powinna korzystać z laktatora, dzięki czemu umożliwi utrzymanie laktacji i dostarczy dziecku wszystkich niezbędnych substancji odżywczych.

Jaki laktator wybrać?

Laktator znanej firmy Ameda

Laktator powinien być idealnie dopasowany do potrzeb naszego ciała, a jego stosowanie powinno gwarantować komfort i bezpieczeństwo.

Chcąc wybrać sprawdzony, wysokiej jakości laktator, warto zapoznać się z ofertą firmy Ameda. Laktatory Ameda to produkty godne zaufania, zaprojektowane przez najlepszych specjalistów. Wybierając laktator Ameda, możemy decydować pomiędzy lejkami w rozmiarze S, L oraz XXL oraz wkładkami redukującymi do rozmiaru XS, M i XL – co pozwala nam na idealne dopasowanie produktu.

Laktator Ameda (https://milklab.pl/laktatory-elektryczne/134-pojedynczy-laktator-elektryczny-ameda-mya-joy.html) umożliwia dostosowanie prędkości i siły ssania, co znacznie wpływa na komfort jego użytkowania, czyniąc go tym samym świetną opcją dla wszystkich karmiących mam.